SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje do wynajęcia "u Ewy"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słowiańska 14
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 13 03
kom.: 669 353 088

Opis

Specjalnie dla naszych gości na terenie naszej posesji przygotowaliśmy miejsce na grilla oraz ognisko, zadaszoną wiatę oraz stół do ping-ponga.

Mogą Państwo skorzystać u nas także z wypożyczalni rowerów turystycznych, łódki wiosłowej oraz kajaków. Dla zagorzałych wędkarzy mamy przygotowany prywatny pomost.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw ze zjeżdżalnią, trampoliną, huśtawkami o domkiem na balach. Na naszej posesji znajduje się także bezpłatny parking.

Lokalizacja

Ruciane-Nida
ul. Słowiańska 14, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu