SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Domki na skraju lasu

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Wólka 10
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 61 82
kom.: 601 563 204
http://www.marzenka.eu/

Opis

Do Państwa dyspozycji posiadamy dwa domki: Domek Mazurski oraz Domek Holenderski.

Domek Mazurski przeznaczony jest dla rodzin lubiących wypoczynek bezpośrednio w kontakcie z przyrodą. Domek ten znajduje się na dużym, częściowo zalesionym terenie. W domku znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

W Domku Holenderskim znajduje się salonik z aneksem kuchennym, sypialka oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Domek ten posiada 4 miejsca do spania dla osób dorosłych ( 2 w sypialce oraz 2 w saloniku), lub dla rodziny 6-osobowej. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Wólka 10, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu