SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Domek Iznota

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Iznota 9
12-220 Ruciane-Nida

kom.: 690 507 592
kom.: 607 060 711

Opis

Do Państwa dyspozycji posiadamy trzy 5-osobowe domki oraz jeden 1-osobowy dom. Na terenie znajduje się grill, nordic walking oraz sprzęt wędkarski.

Jest to idealne miejsce dla osób lubiących leśne wędrówki i wycieczki rowerowe. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz zbierać grzyby, wędkować, wypoczywać wśród lasów to właśnie miejsce jest dla Ciebie.

Za dodatkową opłatą można u nas wypożyczyć łódki, kajaki oraz rowery. A dla tych, którzy chcą się odprężyć polecamy masaż relaksacyjny. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Inzota 9, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu