SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tawerna Pod Kotwicą

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Dworcowa 6g
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 10 06

Opis

Tawerna Pod Kotwicą to portowa restauracja oraz bar, której charakter oraz menu skierowane jest nie tylko w stronę żeglarzy i rybaków, ale także turystów, którzy nas odwiedzają.

Naszym gościom oferujemy dania kuchnie regionalnej. Serwujemy śniadania, obiady oraz kolacje, a to wszystko w atmosferze żeglarskim przy akompaniamencie szantowej muzyki.

Organizujemy także żywienie zbiorowe dla grup zorganizowanych oraz wycieczek szkolnych. Specjalizujemy się w organizacji konferencji, bali, imprez rodzinnych, integracyjnych oraz okolicznościowych. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
ul. Dworcowa 6g, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu