SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja u Targowiczan

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Gałkowo 46
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 425 70 73
kom.: 604 952 732
kom.: 608 033 840
http://www.galkowo.pl/restauracja/

Opis

Nasza kuchnia jest kontynuacją tradycji kulinarnej „Knajpy u Targowiczan”, która wcześniej mieściła się w Stadninie Koni Państwa Ferenstein. Specjalnością naszej restauracji są potrawy regionalne przygotowywane zawsze według tradycyjnych przepisów. Do przyrządzania naszych dań stosujemy naturalne i świeże produkty, które doprawiamy ziołami z własnego ogrodu, dlatego serwowane dania dostosowane są do pór roku.

Na Państwa specjalne życzenie organizujemy imprezy plenerowe (ogniska, kolacje na wodzie), bankiety na specjalne okazje (wesela, urodziny i inne). Dodatkowo możemy zorganizować obsługę kulinarną rajdów konnych, kajakowych lub rowerowych oraz integracyjne wyjazdy firmowe.

Oferujemy Państwu bogaty wybór win. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik z zabawkami i książkami. Dodatkowo na piętrze mamy salę kinową, w której możemy wyświetlić dzieciom bajki. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Gałkowo 46, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu