SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Pod Dębem

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Żeglarska 15
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 66 21
fax.: 87 423 66 21
https://poddebem.pl/restauracja/restauracja/

Opis

Restauracja Pod Dębem słynie ze zdrowej i smacznej kuchni, której specjalnością są dania ze świeżych ryb z mazurskich jezior.

Naszym gościom na śniadania podajemy wędlinę wyłącznie własnego wyrobu. Każde z dań z naszej karty przygotowywane jest w naszej kuchni. Nie korzystamy z gotowych produktów. Wszystkie posiłki w sezonie letnim można zjeść w restauracji lub też na tarasie. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
ul. Żeglarska 15, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu