SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Kapiodoro

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Dworcowa 6F
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 65 80
http://www.ruciane.pl/

Opis

Na samym początku nasza restauracje serwowała tylko dnia kuchni polskiej i włoskiej, lecz smak i wygląd tych potraw przebijał inne. Sam lokal jak i jego ogródek nie robiły swoim rozmiarem wrażenia. Było tu tylko kilka stolików wewnątrz i na zewnątrz. Jednak klimat, który tutaj zapanował od pierwszych dni wywarł wielki wpływa na przyciągnięcie wielu gości. Wielkie wrażenie zrobiła na gościach specjalnie przygotowana receptura na ciasto do pizzy.

Jednak przez 19 lat istnienia nasza restauracja bardzo się zmieniła. Przygotowaliśmy nową salę, aby móc przyjmować większą liczbę gości. Nasz nowo powstały ogródek został stworzony z myślą o zróżnicowanym mazurskim klimacie. W sezonie letnim goście mogą cieszyć się świeżym powietrzem, natomiast w inne pory roku mogą cieszyć się ciepłem kominka.

Co roku wzbogacamy naszą kartę o nowe dania ze wszystkich stron świata.

Naszym gościom mamy do zaoferowania ok. 80 miejsc siedzących w sali wewnętrznej, ok. 50 miejsc siedzących w sali bankietowej, ok. 90 miejsc w ogródku z przodu lokalu oraz ok. 45 miejsc  w ogródku z tyłu lokalu.  Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz catering. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
ul. Dworcowa 6F, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu