SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Chata

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul.Dworcowa 10a
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 087 423 67 72

Opis

Restauracja Chata usytuowana jest w centrum miasteczka. W okresie letnim dysponujemy 120 miejscami w klimatyzowanej Sali restauracyjnej i tonącym w kwiatach tarasie.

Dbamy o to, aby nasza kuchnia oparta była na naturalnych produktach pochodzących z rejonu Mazur. Naszym gościom serwujemy przysmaki tradycyjnej kuchni polskiej. Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są według własnych przepisów szefowej kuchni. Dzięki zastosowaniu jak najbardziej naturalnych surowców i tylko naturalnych przypraw i ziół, udaje nam się z powodzeniem docierać do głębin smaku, jakże wspaniałej, narodowej tradycji kulinarnej. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
ul. Dworcowa 10a, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu