SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Oberża Pod Psem

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Kadzidłowo 1
12-210 Ruciane-Nida

tel.: 87 425 74 74
kom.: 601 094 641
http://www.oberzapodpsem.com.pl/

Opis

„Oberża Pod Psem” to miejsce gdzie oferujemy kuchnię regionalną. Oberża istnieje od 1999 roku i od tego czasu staramy się popularyzować „nieśpieszną” kulturę gastronomiczną typu „slow food”. Naszą dewizą jest napis, który wisi na naszych drzwiach „Nie mamy czasu dla ludzi którzy nie mają czasu”.

W naszej kuchni nie znajdą Państwo żadnego z fast foodów. Naszym gościom oferujemy smaczne dania kuchni regionalnej takie jak np.: kwaśnica mazurska, zupa, kurkowa, Wereszczaki, karkówka z dzika, rozmaite pierogi, sałatkę z kozich serów, naleśniki z kajmakiem i wiele innych wspaniałości.

Nasza kuchnia opiera się na lokalnych i ekologicznych produktach z własnego gospodarstwa oraz zaprzyjaźnionych gospodarstw sąsiedzkich. Mogą tutaj Państwo skosztować chleb na zakwasie domowego wypieku w tradycyjnym, opalanym drewnem piecu, szynki wieprzowe lub z dzika, wędzone w tzw. „czarnej kuchni”, warzywa prosto z ogródka. Z zaprzyjaźnionych sąsiednich ferm pochodzą wyśmienite mazurskie sery krowie, kozie i owcze.

Dodatkowo uzupełniając naszą ofertę kulinarną importujemy wina Lunadoro, z niewielkiej zaprzyjaźnionej winnicy z okolic Montepulciano w Toskanii. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Kadzidłowo 1, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu