SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

U Faryja - Rejsy Statkiem

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Dworcowa 6g
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 10 06
kom.: 503 325 655
kom.: 507 556 117
http://www.faryj.pl/

Opis

Naszym gościom do zaoferowania mamy rejsy statkami FARYJ, FARYJ II, FARYJ III oraz statkami BĄBEL i ALICJA po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Dodatkowo organizujemy dla Państwa indywidualną ofertę podróży po akwenach Mazur.

Oferujemy rejsy po jeziorach: Nidzkim, Guzianka Wielka, Śniardwy, Mikołajki oraz Bełdany.

Dodatkowo posiadamy wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do wynajęcia posiadamy: motorówki bez uprawnień oraz rowery wodne. Świadczymy także usługę slipowania łodzi. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
ul. Dworcowa 6g, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu