SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Stadnina Koni Ferenstein

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Gałkowo 45
12-220 Ruciane-Nida

kom.: 601 391 111
kom.: 723 336 779
http://www.stadnina-galkowo.pl/

Opis

Dla naszych gości oferujemy rekreację konna dla jeźdźców na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy Akademie Jeździecką. Prowadzona jest ona pod okiem wicemistrza Europy i Mistrza Polski w skokach przez przeszkody i ujeżdżaniu. Osoby pragnące rozwijać swoje umiejętności jeździeckie podczas szkolenia otrzymują konia odpowiednio dobranego do swoich umiejętności.

Olbrzymim zainteresowaniem w naszej stadninie cieszą się organizowane przez nas wycieczki w teren wozami piknikowymi i bryczkami. Takie wycieczki mogą trwać godziną, albo niemal cały dzień wraz ze wspaniałymi posiłkami przygotowanymi nad jeziorem lub na leśnych polanach.

Organizujemy także programy dnia spędzonego w stadninie. W naszej stadninie prowadzimy także profesjonalne szkolenie koni. Nasz trener poprzez wykorzystanie naturalnego potencjału, pozwoli udoskonalić predyspozycje każdego konia.

Stadnina Koni Ferensteinów oferuje również usługę hotelu dla koni. Obejmuje ona: wyżywienie zgodne z indywidualnym zapotrzebowaniem, padokowanie, wyprowadzanie do karuzeli, Korzystanie z pełnej infrastruktury obiektu oraz malowniczych terenów. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Gałkowo 45, 12-220 Ruciane-Nida

Video

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu