SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Śluza Guzianka

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Guzianka
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 10 03

Opis

Śluza Guzianka wybudowana została w 1879 roku. Obiekt ten pozwala pokonać 2-metrową różnicę poziomów między jeziorem Bełdany, a Guzianką Małą i Wielką oraz położonym dalej na południe jeziorem Nidzkim.

Z przeprawy tej korzystają zarówno duże statki pasażerskie, jak i zwykłe jachty turystyczne. Śluzowanie jest możliwe również dla łodzi wiosłowych i kajaków. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Guzianka, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu