SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

w lesie / blisko lasuDodaj do ulubionych
Kontakt Pranie
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 425 62 48

Opis

W naszym muzeum mogą Państwo obejrzeć odtworzony z wielkim pietyzmem warszawski gabinet poety. Znajdują się u nas również różne pamiątki, listy, zdjęcia oraz rękopisy autora. Jako, że twórczość Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego była ściśle związana z Mazurami, w naszej leśniczówce w miesiącach lipiec i sierpień organizowane są wieczorki poetyckie z czytaniem poezji autora. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Pranie, 12-220 Ruciane-Nida

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu