SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Galindia

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Iznota koło Mikołajek
12-220 Ruciane-Nida

tel./fax.: 87 423 14 16
tel./fax.: 87 423 16 69
http://www.galindia.com.pl/

Opis

Galindia została założona na wzór plemienia galindów, które w czasie podboju krzyżackiego opustoszało.

W naszej osadzie mają Państwo możliwość przeniesienia się do zupełnie innego świata, w którym pełno obrzędów i rytuałów z odległych czasów.  Mogą Państwo u nas skorzystać z wypożyczalni skór, zorganizować wyprawę leśną z włóczniami oraz nauczyć się gry na bębnach.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy Bursztynową Komnatę, Lochy Demonów, Grotę Perkuna oraz Jaskinię Hazardu. Jest to sala do gry w kości Jaćwingów.

W naszej osadzie czekają na Państwa: Yzeggus II ze świtą oraz mężni wojowie i piękne nałożnice, uroczysko leśne, rytualny krąg kamienny, czakram, święty gaj, skansen Galindów, restauracja oraz bary, a także 3 trzydziestoosobowe lodzie Galindów.

Jedną z dodatkowych atrakcji turystycznych naszej osady jest napad rabunkowy na przejeżdżających autobusem turystów. 

Lokalizacja

Ruciane-Nida
Iznota koło Mikołajek, 12-220 Ruciane-Nida

Video

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu